Ele Alınması Gereken 8 Alan
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
Dr. Ferda Ayhan Yalçın | Fonksiyonel Tıp
HASTALARIMIZDAN
Sizlerden Gelen Yorumlar.
G.E.

Beni çok rahatsız eden, hayat kalitemi düşüren mide şikayetlerime devamlı değişik yerlerde çözüm bulmaya çalıştım. Ferda Hanım ile tanıştıktan sonra gereksiz ilaç yüklemeleriyle vakit kaybettiğimi, asıl tedavinin aslında doğru beslenmekten geçtiğini keşfettim. Ferda Hanım’ın eksiklerim ve fazlalıklarımı göz önüne alarak bana özel hazırladığı arınma programımla yeni yaşam yolculuğum başladı. Bunun yanında veremediğim kilolarımı da vermem motivasyonumu artıran bir diğer sebep :)

M.G.

Üç sene önce başlayan ve bütün vücudumu etkileyen sindirim problemlerimle boğuşurken bir doktor arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım fonksiyonel tıp ve sevgili Ferda sayesinde bugün tekrar gülen bir yüze ve sağlıma kavuşmanın keyfini yaşıyorum , teşekkürler sevgili doktorum.

G.A.Ş.

Ferda hocamın bilgili ve ilgili olması benim için büyük bir şans oldu. 17 yıldır devam eden bitmeyen şiddetli kabızlığım vardı çok şükür iyileşti.

Bu 17yıl süresinde kolonoskopiler temizdi, ilaçlar hiç iyileşme sağlamadı. Yolum doktorumla kesişti ve kabus dolu günler bitti.

İyi ki tanıdım sizi

H.A.

Yillarca  (25 yıl) saglık sorunum nedeniyle (hipertiroidi) saglık kurumlarını bıkmadan ziyaret ettim. Ortak onerileri ilac ve ameliyat olmamdı. İnatla bunun ilacsız ve ameliyatsız bir tedavisi olmalı dusuncesiyle arayısımı sürdürürken bir gün Ferda Hanımla yollarımız kesişti. Ve teshis ve tedavi onerileri, benim de kararlı tutumum sayesinde hic bir sekilde ilaç kullanmadan tiroit fonksiyonlarım nomale döndü. Kendisine sonsuz müteşekkirim.

L.E.

Fonksyonel tıp ile tanışalı 3 yıl oldu. Bu süreçte hem fiziksel hem de ruhsal değişimler oldu. Uykusuzluk ve kilo fazlalığı ile epey mücadele verdikten sonra Dr. Ferda Ayhan Yalçın’a başvurdum.
Uzun ve emek vermek gereken bir sürece girdik birlikte. 21 günlük detoks ile başlayıp vücuduma neyin iyi gelip gelmediğinin farkına vardım.
Bir süre sonra uykusuzluğum düzeldi ve sabahları  enrji dolu uyandım. Moral ve motivasyonum yükseldi.
Sporla ve yeni yeme alışkanlığıyla birlikte hem istediğim görünüme hem de enerjiye kavuştum.
Yap boz diyetlerle bir yere varamadığımı görüp, bu yolla sürdürülebilir bir yaşam tarzı oluşturduk.
Dokroromun birebir beni desteklemesi ve her durumda iletişim kurabilmemiz ise işin en kolay ve keyifli yanı oldu.
Ara ara istenmeyen gıdalar alsak da bunu dönüştürebilmem artık hiç zor değil.
İyi ki bu yola girmişim.
Çok teşekkür ediyorum.

Sağlıklı yaşam yolculuğu rotanı keşfetmek için hemen başvur!