Başvuru ve Ödeme Seçenekleri

Programa kayıt için ödeme kredi kartıyla https://ferdaayhanyalcin.com/ sayfamız üzerinden yapılabilir.

Katılımcıların ödemeleri hangi nedenle olursa olsun iade edilemez.

Lütfen başvurunuzu yapmadan önce program hakkındaki bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz ve iade talebinde bulunmayınız.

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin 1. fıkrasının “g” bendi “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler” uyarınca katılımcının almış olduğu ürün ve hizmeti iade ederek sözleşmeden CAYMA HAKKI BULUNMAMAKTADIR.

Program başladıktan sonra sözleşmenin iptali ancak eğitim alamayacak derecede heyet raporu ile belgelenen bir sağlık sorunu ile karşılaşılması halinde kabul edilecek olup ödeme iadesi yapılır.

Bu koşullarda kaydını sildirmek isteyen katılımcıların yazılı olarak başvurması zorunludur. İadelerde program fiyat üzerinden %10 kesinti uygulanır ve tamamlanan derslerin bedeli kesilerek işlem yapılan tarihten itibaren 30 (otuz) is günü içerisinde dilekçede katılımcı tarafından bildirilen hesap numarasına iade edilir.


Eğitim videolarının tüm hakları saklıdır. Sadece web sitemizden üzerinden izlenebilir. Paylaşılamaz, kopyalamaz, kullanılamaz.