Online Hizmetlerim

Özellikle karantina döneminde bize çok yardımcı olansanal görüşme sistemleri, aslında benim çok uzun yıllardır kullandığım yöntemler. Özellikle fiziksel muayeneyi gerektirmeyen durumlarda, ya da ilk görüşmemizi yüz yüze gerçekleştirdikten sonraki takip görüşmelerimi, grup koçluğu ve seminerlerimi teknolojik cihazlarımız sayesinde uzaktan gerçekleştirebiliyorum.

Yüz yüze Hizmetlerim

Özellikle sağlığınızla ilgili kapsamlı değerlendirmenin yapılacağı ve yol haritasının belirleneceği ilk görüşmemiz 1,5 saat kadar sürebilir. Saptadığımız koşullara göre aylık takip programlarıyla ilerlememiz gerekirse, bunu hastanın gereksinimlerine uygun olarak haftada ya da iki haftada bir gerçekleşen yaklaşık bir saatlik görüşmelerle gerçekleştiririz.
Takip programına dahil olduysanız, online ya da yüz yüze görüşmelerimiz dışındaki zamanlarda da benimle sürekli iletişim halinde kalacağınızı belirtmeliyim.

Kurumsal Hizmetlerim

Özellikle çalışan sağlığının ve çalışana verilen değerin öneminin anlaşıldığı günümüzde, bireylerin kendi sağlığının kontrolünü ellerine alabilmeleri için yüz yüze ya da sanal ortamda Fonksiyonel Tıp  ve Hastalıklara Bütüncül Yaklaşım konulu eğitimler, seminerler, atölyeler veriyorum.

Ayrıca “Sağlık Koçluğu” yaklaşımıyla, bireysel ya da gruplar halinde (fakat kişiselleştirilmiş), yüzyüze ya da sanal ortamda arınma, beslenme terapileri de verebiliyorum.

Fonksiyonel tıp bakışa açısının en önemli etki alanı, bireylerin kendi sağlık, sosyo-kültürel ve ekonomik koşullarına uyan yaşam tarzı değişikliklerini uygulamaktan almaktan geçer. Bu bütünsel bakış açısını kavrayan bireylerin çalıştığı firmalar, üyeleri bu bakış açısında yaşayan dernekler ve diğer kuruluşlar, hedeflerine ulaşmakta rakiplerine göre çok daha hızlı ilerleyeceklerdir.